Kedd, 2024-05-14, 8:43 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2017 » November » 13 » NB II: Kőbányáért FNLA - Ziccer NLSE
NB II: Kőbányáért FNLA - Ziccer NLSE

Benedek József edző:

"E hétvégén több hiányzó játékost kellett nélkülöznünk. Így utaztunk a táblázaton rivális  Kőbányáért FNLA csapatához.

Tudatosan felvállalt célfutballt játszottunk.

Az első játékrészben jó részt mezőnyjáték folyt, egy - egy helyzettel amelyek kimaradtak. Küzdelmes, kiegyensúlyozott félidő volt.

A második etapban átadtuk a területet a hazaiaknak, bízván abban, hogy fellazulnak hátul. Védelmünk jól zárt, és kezdtek beérni kontráink. A 73. percben Szollár B. a félpálya környékéről indulva, lefutotta a belső védőket, majd kicselezve a kapust juttatott előnyhöz bennünket. ( 0:1 )

A vezetés ezúttal nem zavarta meg a csapatot.  Jól levédekeztük a kétségbeesetten támadó hazai kísérleteket a mérkőzés hátralévő részében.

Összességében küzdelmes, de közepes színvonalú mérkőzésen megérdemelt " történelmi" győzelmet arattunk.

Ez a siker régóta bent volt a csapatban. Gratulálok a csapatnak! Végre megéreztük a siker ízét, és remélhetőleg profitálunk belőle a következő fordulóban!!

Jók: mindenki"

Megtekintések száma: 467 | Hozzáadta:: Dudu | Helyezés: 0.0/0