Szerda, 2024-05-15, 1:43 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2018 » Április » 24 » NB II: Videoton FC - Ziccer NLSE
11:50 AM
NB II: Videoton FC - Ziccer NLSE

Benedek József edző:

"A bajnoki szezon utolsó idegenbeli mérkőzését játszottuk szombaton Székesfehérváron.

A két csapat táblázaton elfoglalt helyét tekintve papírformának ígérkezett, hisz a hazaiak a feljutásért küzdenek.

Az első perctől nagy akarással játszó Videoton játékán látszott, hogy jobban alkalmazkodnak a körülményekhez ( műfüves pálya ), mint mi. Próbáltuk játékukat lassítani, de a 19. és a 31. percben betaláltak kapunkba, így 2:0-val fordultunk. Próbáltuk rendezni sorainkat a félidőben, de már a 48. percben újabb találat jelezte, hogy ez nem a mi napunk. A 68. percben kapott újabb gól a végeredményt jelentette. ( 4:0 )

Összegezve: Kaptunk gólokat figyelmetlenségből, de azt kell mondjam, hogy  a két csapat között ezen a napon volt ekkora különbség."

Megtekintések száma: 400 | Hozzáadta:: Dudu | Helyezés: 0.0/0